Cruise Middellandse Zee met MSC april 2023 | VOLZET
MSC World Europa
Prijs per persoon: | VOLZET
Binnenkajuit (vanaf categorie IR1)
€ 1630 bij verblijf in een twinkajuit
€ 1800 bij verblijf in een singlekajuit Uitzonderlijke promo! Normale prijs is 2290 euro.
Buitenkajuit (vanaf categorie OR1)
€ 1750 bij verblijf in een twinkajuit
€ 1960 bij verblijf in een singlekajuit Uitzonderlijke promo! Normale prijs is 2525 euro.
Balkonkajuit (vanaf categorie BP)
€ 1980 bij verblijf in een twinkajuit
€ 2180 bij verblijf in een singlekajuit Uitzonderlijke promo! Normale prijs is 2925 euro.
Groepsreizen 50+ biedt de mogelijkheid om te betalen in termijnen. U betaalt geen voorschot bij reservatie, maar de totaalsom wordt gedeeld in het aantal maanden tussen datum van reservatie en dag van vertrek zodat u per maand slechts een klein bedrag moet betalen waar u financieel weinig van zult voelen.
Bij boeking geniet u automatisch van onze CORONA TERUGBETAALGARANTIE!
Belangrijk! Deze reis is in samenwerking met Alleenreizenden 50 Plus waardoor er meerdere alleenreizenden op deze reis ingeschreven (kunnen) zijn. Voor meer info bel ons gerust.
Ontdek ook onze cruise naar Saoedi-Arabië & Rode Zee!
Middellandse Zee
Er is geen betere manier om het Middellandse Zeegebied te ontdekken dan op een cruise van MSC. Verken de prachtige bestemmingen aan de kust zoals Italië, Spanje en Malta.
Vaar mee met het nieuwste cruiseschip van MSC dat de grenzen van de mogelijkheden op zee verlegt. Het is MSC’s meest duurzame en futuristische schip ooit. Het schip met strak interieur heeft maar liefst 13 eetgelegenheden, 7 zwembaden en verschillende entertainment mogelijkheden zoals zelfs straatmuziek!
Reis mee met ons op deze unieke, begeleide cruise en ontdek prachtige bestemmingen.
Onze troeven
• Nederlandstalige begeleiding
• Cruise met het nieuwste schip van MSC
• Overheerlijk dineren
• All-in cruise (cruise op basis van volpension en Easy drankenpakket inclusief)
Uw schip: MSC World Europa
MSC World Europa is gemaakt met de toekomst in gedachten. MSC wil nieuwe standaarden zetten voor de cruise-industrie. U reist op dit schip duurzamer en geniet van een futuristische cruise-ervaring. Ontspan in de schilderachtige Panorama Lounge, wandel over de 104 meter lange promenade met een ongelooflijk panoramisch uitzicht op de oceaan. Ook uw smaakpapillen worden verwend op deze cruise. Het schip beschikt over een mediterraan visrestaurant, een steakhouse in Amerikaanse stijl en een op Latijns-Amerikaans streetfood geïnspireerde Hola! Tacos & Cantina, Kaitor Teppanyaki & Sushi bar. U kan ook genieten van een buffet of mixologie leren in de Gin-bar.
Suites en hutten
- Binnenkajuit (categorie IR1): deze comfortabele hutten bevatten twee bedden die kunnen worden omgevormd tot een queensize bed met luxueuze matrassen en tal van voorzieningen.
- Buitenkajuit (categorie OR1): deze comfortabele hutten bevatten twee bedden die kunnen worden omgevormd tot een queensize bed met luxueuze matrassen en tal van voorzieningen en uitzicht op de oceaan.
- Balkonkajuit (categorie BP): deze comfortabele hutten bevatten twee bedden die kunnen worden omgevormd tot een queensize bed met luxueuze matrassen en tal van voorzieningen uitzicht op de oceaan, een een raam dat open kan en u tot op uw balkon brengt.
Formaliteiten voor Belgische staatsburgers
Internationale reispas (nog 6 maand geldig).
Covid-19 maatregelen
Op dit moment zijn er geen verplichtingen. Alle gasten worden sterk aangemoedigd, maar zijn niet verplicht, om volledig gevaccineerd te zijn tegen COVID-19.
Dit zijn de huidige maatregelen en kunnen wijzigen.
Munt
Aan boord van het schip kunt u extra’s betalen per kredietkaart.
Lokale tijd
In het Middellandse Zeegebied waar we varen is het even laat als in België.
Klimaat
Het Middellandse Zeeklimaat is een mild en vochtig klimaat met droge zomers. In de zomer is het gemiddeld 26 graden. In de winter wordt het gemiddeld niet kouder dan 14 graden.
Inbegrepen in de prijs
- Vluchten heen en terug vanuit Zaventem
- Nederlandstalige begeleiding
- 1 nacht in Marseille
- 7 nachten cruise op basis van All Inclusive (volpension + Easy drankenpakket)
- Havengelden
- Fooien aan boord
- Professionele shows en animatie aan boord
- Talrijke sport- en relaxfaciliteiten aan boord
Niet inbegrepen in de prijs
- Persoonlijke uitgaven
- Facultatieve excursies (deze excursies worden privé aangeboden door Alleenreizenden 50+, u wordt hier later van verwittigd en u heeft de keuze om hier al dan niet aan deel te nemen)
- Fooien voor gids en chauffeur
- Reis– en annuleringsverzekering
Toeslagen
- Transfer vanuit Lochristi of Destelbergen naar Zaventem: € 50 per persoon
- Autoparking Lochristi: € 10 per wagen
- Vertrek bij u thuis! Luchthaventransport in samenwerking met Billo: prijs op aanvraag.
Reis gegarandeerd vanaf min. 7 personen. De vermelde hotels zijn steeds onder voorbehoud en kunnen vervangen worden door een gelijkwaardig alternatief. Vermelde prijzen zijn steeds onder voorbehoud. Behoudens afwijking zijn nooit inbegrepen: verhoging luchthaventaksen, vergoedingen en fooien, toeristenbelasting in het buitenland en de vrije uitstappen. Om organisatorische redenen of onvoorziene omstandigheden (bv. klimaat, wegenwerken, openingsuren, …) kan de volgorde van het programma worden aangepast. Vluchtgegevens zijn steeds onder voorbehoud.
VLUCHTEN
Vluchturen te bevestigen.
REISPROGRAMMA
Dag 1 | Vrijdag 21 april 2023 | Zaventem – Marseille (A)
We vliegen vanuit Zaventem naar Marseille. Samen met onze reisbegeleiding maken we een wandeling door de stad en we checken in voor één nacht in ons hotel.
Dag 2 | Zaterdag 22 april 2023 | Marseille (O-A)
Na een vrije voormiddag in Marseille maken we ons klaar voor onze inscheping aan boord. In de avond vertrekt onze cruise en kan onze reis volledig beginnen.
Dag 3 | Zondag 23 april 2023 | Genua (O-M-A)
Vandaag meren we aan in Genua in Italië. Het is de toegangspoort tot de glamoureuze riviera van Italië. Dwaal door de kronkelende middeleeuwse steegjes, bewonder het historische Piazza Matteotti en bewonder een prachtig cluster van 16e en 17e-eeuwse gebouwen. Het erfgoed van Genua als zeemacht is duidelijk zichtbaar in La Lanterna, een historische vuurtoren uit 1543. Buiten de stad vindt u romantische steden langs de kustlijn, waaronder de gelati-gekleurde Portofino.
(Deze excursie kan optioneel worden bijgeboekt).
Dag 4 | Maandag 24 april 2023 | Napels (O-M-A)
Ook vandaag meren we opnieuw aan in Italië. We ontdekken Napels, daterend uit het 2e millennium voor Christus en een van de oude juwelen van Italië. Kuier in het levendig historisch centrum rond een opvallende havenbaai, ontdek architectonische bezienswaardigheden, meesterwerkkunstwerken en weelderig eten. De slapende vulkaan de Vesuvius biedt een ansichtkaart als achtergrond. Reis vanuit de stad verder weg naar de archeologische vindplaats Pompeii of geniet van de glamoureuze cultuur van Capri.
(Deze excursie kan optioneel worden bijgeboekt).
Dag 5 | Dinsdag 25 april 2023 | Messina (O-M-A)
Messina is misschien wel het eerste dat u van Sicilië ziet en vanaf het MSC cruiseschip geeft het een goede indruk: een mooi dorp op de heuvels van de sikkelvormige mediterrane haven.
Tijdens uw optionele excursie aan wal kunt u Messina’s belangrijkste bezienswaardigheid ontdekken, de Duomo, de belichaming van het vermogen van de stad om als een feniks te herrijzen uit de as van haar laatste ramp. Het is de reconstructie van een twaalfde-eeuwse kathedraal opgericht door Roger II, één van een reeks van grote Normandische kerken van Sicilië, waaronder de weelderige kathedralen van Palermo en Cefalù. De klokkentoren van de Duomo zou de grootste astronomische klok in de wereld zijn en biedt elke middag een prachtig schouwspel, als een bronzen leeuw (het oude embleem van Messina) een machtige brul over de stad ontketent die nogal alarmerend kan zijn als u het niet verwacht!
Voorbij de Duomo bevindt zich het onvolledige deel van de twaalfde-eeuwse Chiesa Annunziata dei Catalani onder het oppervlak. Het is Messina’s enige overblijfsel van Arabisch-Normandische kerkbouw.
(Deze excursie kan optioneel worden bijgeboekt).
Dag 6 | Woensdag 26 april 2023 | La Valetta (O-M-A)
Vandaag laten we Italië achter ons en meren we aan in Malta. De Maltese archipel is een regio met opmerkelijke landschappen, historische architectuur en drie Unesco Werelderfgoedlocaties. Op het eiland Malta, een bestemming in de Middellandse Zee onthullen steden zoals de barokke Valletta en het middeleeuwse Mdina het oude verleden van het eiland. Valetta, uitgeroepen tot Culturele Hoofdstad van Europa voor 2018, herbergt 16e-eeuwse gebouwen, verhelderende musea en een prachtige promenade aan het water. Elk jaar organiseert de stad een aantal belangrijke dorpsfeesten en een kleurrijk carnaval.
(Deze excursie kan optioneel worden bijgeboekt).
Dag 7 | Donderdag 27 april 2023 | Dag op zee (O-M-A)
Vrije dag op zee. Geniet de klok rond van leuke nieuwe ervaringen op het schip, van verrassende binnen- en buitenactiviteiten overdag tot magisch nachtelijk entertainment. Met bioscopen, toernooien en wedstrijden, buitenactiviteiten en betoverend nachtelijk vertier, zult u het moeilijk hebben om te kiezen tussen alles wat u kunt zien en beleven.
(Deze excursie kan optioneel worden bijgeboekt).
Dag 8 | Vrijdag 28 april 2023 | Barcelona (O-M-A)
Een cruise-excursie naar het stadscentrum van Barcelona garandeert u dat u wereldbefaamde kunstmusea, designrestaurants, bars, galerieën en winkels tegenkomt. Antoni Gaudí’s meesterlijke kerk, de Sagrada Família, en de wereldberoemde boulevard, de Rambla, zijn twee van de meest begeerlijke bezienswaardigheden op de excursielijst van onze cruise.
(Deze excursie kan optioneel worden bijgeboekt).
Dag 9 | Zaterdag 29 april 2023 | Marseille (O)
Vandaag meren we opnieuw aan in Marseille vanwaar we terugvliegen naar Zaventem.
Inbegrepen in de prijs
- Vluchten heen en terug vanuit Zaventem
- Nederlandstalige begeleiding
- 1 nacht in Marseille
- 7 nachten cruise op basis van All Inclusive (volpension + Easy drankenpakket)
- Havengelden
- Fooien aan boord
- Professionele shows en animatie aan boord
- Talrijke sport- en relaxfaciliteiten aan boord
Niet inbegrepen in de prijs
- Persoonlijke uitgaven
- Facultatieve excursies (deze excursies worden privé aangeboden door Alleenreizenden 50+, u wordt hier later van verwittigd en u heeft de keuze om hier al dan niet aan deel te nemen)
- Fooien voor gids en chauffeur
- Reis– en annuleringsverzekering
Toeslagen
- Transfer vanuit Lochristi of Destelbergen naar Zaventem: € 50 per persoon
- Autoparking Lochristi: € 10 per wagen
- Vertrek bij u thuis! Luchthaventransport in samenwerking met Billo: prijs op aanvraag.